چند مطلب مهم در رابطه با قفل اثر انگشتی که بهتر است بدانیم ویژه

زمانی که به دنبال افزایش امنیت محل کار یا منزل خود هستید، استفاده از قفل اثر انگشتی راه حل هوشمندانه‌ای به نظر می‌رسد. قفل های هوشمندی وجود دارند که با استفاده از داده‌های بیومتریک انسان (که اکثرا با اثر انگشت کار می‌کنند) به شما امکان دسترسی و چک کردن رفت و آمد افراد به داخل ساختمان را می‌دهند.

اکسس کنترل ویژه

در قرن‌های گذشته مردمان قدیم برای حفظ امنیت مکان‌های خود از راهکارهای مختلفی استفاده می‌کردند.  سرخپوستان با روشن کردن آتش، بومیان قبایل آفریقایی با رام کردن شیرها و پلنگ‌ها، مصریان باستان با ایجاد اهرام ثلاثه و راهروهای تو در تو و

چند مسئله مهم که برای خرید قفل اثر انگشتی باید بدانید ویژه

قفل اثر انگشتی یک دستگاه امنیتی مفید برای منازل و دفاتر اداری با سیستم‌های امنیتی پیشرفته‌تر است. این قفل درب ها به شما اجازه می‌دهند که به راحتی و بدون گشتن دنبال کلید خود تنها با اثرانگشت ، داخل یا وارد شوید.

قفل هوشمند یا قفل دیجیتال؟ ویژه

قفل هوشمند و‌ قفل دیجیتال، خیلی‌ها نمی‌دانند که در بیشتر اوقات به یک معنا هستند.‌ گاهی اوقات نیز این واژه‌ها باعث سردرگمی بیشتر هم می‌شوند و در کنار هم دیگر قرار می‌گیرند. قفل دیجیتال هوشمند!

کرونا ویروس و دستگیره درب هوشمند ویژه

پایان سال 2019 با پدیده ای همراه شد که سلامت کل جمعیت جهان را با تهدید مواجه ساخت. ویروس کرونا! بیماری که به سرعت در جهان انتشار پیدا نمود و زندگی عادی مردم دنیا را مختل کرد. بسیاری از مردم دنیا جان خود را به دلیل اینکه برای این بیماری تاکنون درمان قطعی یافت نشده است از دست دادند.

قفل کارتی و شما! ویژه

آیا نیاز دارید که امنیت محل کار خود را بیشتر کنترل کنید؟ آیا می‌خواهید از کپی کردن کلیدهای دفترتان جلوگیری کنید؟