تلویزیون‌های هوشمند (Smart TVs) ویژه

تلویزیون‌های هوشمند (Smart TVs) دستگاه‌هایی هستند که امکان اتصال به اینترنت را دارند و قابلیت اجرای برنامه‌ها و خدمات آنلاین را فراهم می‌کنند.

پرده برقی هوشمند ویژه

شاید شما تمایل داشته باشید که هوشمند سازی ساختمان خود را شروع کنید. راه اندازی پرده هوشمند می‌تواند به شما کمک کند تا ساختمان خود را به صورت هوشمند تر و از راه دور کنترل کنید.

سنسور هوشمند تشخیص نشت گاز ویژه

سنسورهای هوشمند تشخیص گاز یکی از اجزای مهم در سیستم‌های ایمنی خانه هوشمند است که برای تشخیص حضور گازهای مضر در محیط استفاده می‌شود.

امنیت کدام بیشتر است؟ قفل‌های سنتی با کلید مکانیکی یا قفل‌های دیجیتال و دستگیره هوشمند ویژه

قفل هوشمند یکی از مطمئن‌ترین لوازم و امکانات امنیتی حال حاضر بازار است که روزبه‌روز به گستردگی دامنه کاربردهایش افزوده می‌شود. خرید قفل هوشمند سطح امنیت خانه، اداره و... شما را به بالاترین حد ممکن رسانده و به‌هیچ‌عنوان دردسرهای قفل‌های سنتی را ندارد.

معرفی انواع قفل درب ضد سرقت +【بررسی سطح امنیت آن ها】 ویژه

همان‌طور که شاید دیده یا شنیده باشید، افراد با هدف حفظ امنیت جان و مال خود از تجهیزات ایمنی مختلفی همچون درب ضد سرقت برای ساختمان‌ها استفاده می‌کنند؛ البته همین ابتدا بدانید که درب‌های ضد سرقت به‌تنهایی و با قفل‌های معمولی نمی‌توانند ایمنی بالایی داشته باشند.

مزایا و معایب مقابل برقی【Electric Strike】 ویژه

مقابل برقی به دستگاهی دارای یک سیستم سیم پیچ، مگنت برقی، ضامن، فنر و زبانه یک طرفه لولایی گفته می‌شود. شرکت‌های مختلف، طراحی‌های مختلفی از مقابل برقی ارائه نموده‌اند ولی به صورت کلی شکل و نحوه عملکرد آن‌ها با یک‌دیگر یکسان است.

آشنایی قفل حیاطی برقی و انواع مدل های آن ویژه

از مهم‌ترین مواردی که در حال حاضر بشر به آن اهمیت می‌دهد، حفظ امنیت جان و اموال خود است. با توجه به اینکه سارقین از راه‌های مختلفی سعی در آسیب‌رسانی به اموال و املاک دیگران دارند، استفاده از هر راهی برای محدود کردن آنان می‌تواند بسیار مفید باشد. در گذشته برای افزایش ایمنی اموال، با استفاده از وسایلی مانند قفل‌های آهنی و زنجیری وسایل مورد نظر را قفل و زنجیر می‌کردند.

آشنایی با انواع چشمی دیجیتال درب ورودی ویژه

هیچ زمینه‌ای را در این پهنهٔ جغرافیایی پیدا نمی‌کنید که هورمون‌های تکنولوژی به پیکرهٔ آن تزریق نشده باشد؛ در این میان حوزه سیستم‌ها و تجهیزات امنیتی و حفاظتی ساختمان‌ها با بهره‌گیری از پیشرفت‌های عصر دیجیتال، گامی بسیار بلند در جهت تکامل و ارائه بهتره خدمات و امکانات خود به متقاضیان برداشته است.