اخبار و مقالات

پنج شنبه 28 مرداد 1400

مقایسه قفل آنلاین هتلی با قفل آفلاین هتلی ویژه

با پیشرفت روزافزون فناوری، صنعت هتل‌داری در چند دهه اخیر دچار تغییر و تحول بسیاری شده است. هتل‌داران در رقابت با هم‌دیگر به دنبال متریال‌های جدیدی هستند تا خاص بودن خود را به رخ بکشند و در این رقابت از دیگران پیشی بگیرند.

دوشنبه 25 مرداد 1400

تاریخچه قفل و کلید ویژه

قفل و کلید ابزاری هستند که از اولین روزهای خلق بشر به مورد استفاده قرار گرفته‌اند. اشکال گوناگون قفل و کلید در قرن‌های مختلف دست‌خوش تغییرات شگرفی شده است.

پنج شنبه 21 مرداد 1400

قفل هوشمند چیست و آیا شما به آن نیاز دارید؟ ویژه

وقتی صحبت از امنیت درب ورودی می‌شود یک قفل با کیفیت می‌تواند به خوبی این نیاز را رفع کند. نزدیک به دو قرن است که ما اطمینان مطلوبی از این قفل‌ها داریم. اما باید این مطلب را نیز در نظر داشته باشیم که تکنولوژی هر روز در حال پیشرفت است

دوشنبه 18 مرداد 1400

قفل های هوشمند دیجیتال چه هستند و در کجا استفاده می‌شوند؟ ویژه

در این مقاله به این می‌پردازیم که قفل های دیجیتال چه هستند؟ مزایای استفاده از آن‌ها چیست؟ چگونه می‌توانیم امنیت محل کار خود را بالا ببریم؟ و از قفل های دیجیتال در منزل خود استفاده کنیم؟ همچنین راجع به این‌که روی چه درب‌هایی بهتر است از قفل های هوشمند استفاده کنیم؛ مشاوره مختصری ارائه خواهد شد.

پنج شنبه 14 مرداد 1400

قفل اثرانگشتی چیست و چه چیزهایی راجع به آن باید بدانیم؟ ویژه

امنیت یکی از بزرگ‌ترین دغدغه‌های همیشگی نسل بشر بوده و هست. ما اشیا با ارزش خود را در مکان‌های امن مانند گاوصندوق‌ها با لایه‌های امنیتی و نرم‌افزاری مختلف پنهان می‌کنیم.

دوشنبه 11 مرداد 1400

درب ضد سرقت ویژه

درب ضد سرقت اصطلاحا به دربی گفته می‌شود که دارای سیستم امنیتی و استاندارد کیفی بالایی از نظر سرقت می‌باشد...

چهار شنبه 11 فروردین 1400

درب ضد حریق ویژه

درب ضد حریق ، به دربی گفته می شود که مطابق استاندارد NFPA بمدت یک ساعت در دمای 1100 درجه سانتیگراد تحمل کرده و آسیب نبیند . درب ضد حریق دربی است که برای جداسازی مناطق دچار حریق شده در یک ساختمان ازآن استفاده می شود.

دوشنبه 09 فروردین 1400

خانه هوشمند چیست؟ ویژه

خانه هوشمند به یک یا مجموعه‌ای از خانه‌ها اطلاق می‌شود که وسایل آن را می‌توان به طور خودکار از راه دور با هر وسیله متصل به اینترنت یا استفاده از تلفن همراه یا دستگاه‌های شبکه دیگر کنترل کرد. دستگاه‌های یک خانه هوشمند از طریق اینترنت به یک‌دیگر متصل می‌شوند و به کاربر امکان می‌دهد از راه دور عملکردهایی مانند دسترسی امنیتی به خانه، دما، روشنایی و سینمای خانگی را کنترل کند.

شنبه 07 فروردین 1400

چند مطلب مهم در رابطه با قفل اثر انگشتی که بهتر است بدانیم ویژه

زمانی که به دنبال افزایش امنیت محل کار یا منزل خود هستید، استفاده از قفل اثر انگشتی راه حل هوشمندانه‌ای به نظر می‌رسد. قفل های هوشمندی وجود دارند که با استفاده از داده‌های بیومتریک انسان (که اکثرا با اثر انگشت کار می‌کنند) به شما امکان دسترسی و چک کردن رفت و آمد افراد به داخل ساختمان را می‌دهند.

پنج شنبه 05 فروردین 1400

اکسس کنترل ویژه

در قرن‌های گذشته مردمان قدیم برای حفظ امنیت مکان‌های خود از راهکارهای مختلفی استفاده می‌کردند.  سرخپوستان با روشن کردن آتش، بومیان قبایل آفریقایی با رام کردن شیرها و پلنگ‌ها، مصریان باستان با ایجاد اهرام ثلاثه و راهروهای تو در تو و

سه شنبه 11 آذر 1399

تجهیزات هوشمند هتلی چیست و چگونه هتل خود را به یک هتل هوشمند تبدیل کنیم؟ ویژه

امروزه ایده هتل هوشمند تحرکات زیادی در صنعت میهمان‌داری و هتل‌داری ایجاد کرده است و این ایده، صنعت هتلداری را به یکی از برترین تجارت‌های روز تبدیل می‌کند...