امنیت کدام بیشتر است؟ قفل‌های سنتی با کلید مکانیکی یا قفل‌های دیجیتال و دستگیره هوشمند ویژه

قفل هوشمند یکی از مطمئن‌ترین لوازم و امکانات امنیتی حال حاضر بازار است که روزبه‌روز به گستردگی دامنه کاربردهایش افزوده می‌شود. خرید قفل هوشمند سطح امنیت خانه، اداره و... شما را به بالاترین حد ممکن رسانده و به‌هیچ‌عنوان دردسرهای قفل‌های سنتی را ندارد.

معرفی انواع قفل درب ضد سرقت +【بررسی سطح امنیت آن ها】 ویژه

همان‌طور که شاید دیده یا شنیده باشید، افراد با هدف حفظ امنیت جان و مال خود از تجهیزات ایمنی مختلفی همچون درب ضد سرقت برای ساختمان‌ها استفاده می‌کنند؛ البته همین ابتدا بدانید که درب‌های ضد سرقت به‌تنهایی و با قفل‌های معمولی نمی‌توانند ایمنی بالایی داشته باشند.

مزایا و معایب مقابل برقی【Electric Strike】 ویژه

مقابل برقی به دستگاهی دارای یک سیستم سیم پیچ، مگنت برقی، ضامن، فنر و زبانه یک طرفه لولایی گفته می‌شود. شرکت‌های مختلف، طراحی‌های مختلفی از مقابل برقی ارائه نموده‌اند ولی به صورت کلی شکل و نحوه عملکرد آن‌ها با یک‌دیگر یکسان است.

آشنایی قفل حیاطی برقی و انواع مدل های آن ویژه

از مهم‌ترین مواردی که در حال حاضر بشر به آن اهمیت می‌دهد، حفظ امنیت جان و اموال خود است. با توجه به اینکه سارقین از راه‌های مختلفی سعی در آسیب‌رسانی به اموال و املاک دیگران دارند، استفاده از هر راهی برای محدود کردن آنان می‌تواند بسیار مفید باشد. در گذشته برای افزایش ایمنی اموال، با استفاده از وسایلی مانند قفل‌های آهنی و زنجیری وسایل مورد نظر را قفل و زنجیر می‌کردند.

آشنایی با انواع چشمی دیجیتال درب ورودی ویژه

هیچ زمینه‌ای را در این پهنهٔ جغرافیایی پیدا نمی‌کنید که هورمون‌های تکنولوژی به پیکرهٔ آن تزریق نشده باشد؛ در این میان حوزه سیستم‌ها و تجهیزات امنیتی و حفاظتی ساختمان‌ها با بهره‌گیری از پیشرفت‌های عصر دیجیتال، گامی بسیار بلند در جهت تکامل و ارائه بهتره خدمات و امکانات خود به متقاضیان برداشته است.

مقایسه قفل آنلاین هتلی با قفل آفلاین هتلی ویژه

با پیشرفت روزافزون فناوری، صنعت هتل‌داری در چند دهه اخیر دچار تغییر و تحول بسیاری شده است. هتل‌داران در رقابت با هم‌دیگر به دنبال متریال‌های جدیدی هستند تا خاص بودن خود را به رخ بکشند و در این رقابت از دیگران پیشی بگیرند.

تاریخچه قفل و کلید ویژه

قفل و کلید ابزاری هستند که از اولین روزهای خلق بشر به مورد استفاده قرار گرفته‌اند. اشکال گوناگون قفل و کلید در قرن‌های مختلف دست‌خوش تغییرات شگرفی شده است.

قفل هوشمند چیست و آیا شما به آن نیاز دارید؟ ویژه

وقتی صحبت از امنیت درب ورودی می‌شود یک قفل با کیفیت می‌تواند به خوبی این نیاز را رفع کند. نزدیک به دو قرن است که ما اطمینان مطلوبی از این قفل‌ها داریم. اما باید این مطلب را نیز در نظر داشته باشیم که تکنولوژی هر روز در حال پیشرفت است

قفل های هوشمند دیجیتال چه هستند و در کجا استفاده می‌شوند؟ ویژه

در این مقاله به این می‌پردازیم که قفل های دیجیتال چه هستند؟ مزایای استفاده از آن‌ها چیست؟ چگونه می‌توانیم امنیت محل کار خود را بالا ببریم؟ و از قفل های دیجیتال در منزل خود استفاده کنیم؟ همچنین راجع به این‌که روی چه درب‌هایی بهتر است از قفل های هوشمند استفاده کنیم؛ مشاوره مختصری ارائه خواهد شد.

درب ضد سرقت ویژه

درب ضد سرقت اصطلاحا به دربی گفته می‌شود که دارای سیستم امنیتی و استاندارد کیفی بالایی از نظر سرقت می‌باشد...