اخبار و مقالات

چهار شنبه 11 فروردین 1400

درب ضد حریق ویژه

درب ضد حریق ، به دربی گفته می شود که مطابق استاندارد NFPA بمدت یک ساعت در دمای 1100 درجه سانتیگراد تحمل کرده و آسیب نبیند . درب ضد حریق دربی است که برای جداسازی مناطق دچار حریق شده در یک ساختمان ازآن استفاده می شود.

دوشنبه 09 فروردین 1400

خانه هوشمند چیست؟ ویژه

خانه هوشمند به یک یا مجموعه‌ای از خانه‌ها اطلاق می‌شود که وسایل آن را می‌توان به طور خودکار از راه دور با هر وسیله متصل به اینترنت یا استفاده از تلفن همراه یا دستگاه‌های شبکه دیگر کنترل کرد. دستگاه‌های یک خانه هوشمند از طریق اینترنت به یک‌دیگر متصل می‌شوند و به کاربر امکان می‌دهد از راه دور عملکردهایی مانند دسترسی امنیتی به خانه، دما، روشنایی و سینمای خانگی را کنترل کند.

شنبه 07 فروردین 1400

چند مطلب مهم در رابطه با قفل اثر انگشتی که بهتر است بدانیم ویژه

زمانی که به دنبال افزایش امنیت محل کار یا منزل خود هستید، استفاده از قفل اثر انگشتی راه حل هوشمندانه‌ای به نظر می‌رسد. قفل های هوشمندی وجود دارند که با استفاده از داده‌های بیومتریک انسان (که اکثرا با اثر انگشت کار می‌کنند) به شما امکان دسترسی و چک کردن رفت و آمد افراد به داخل ساختمان را می‌دهند.

پنج شنبه 05 فروردین 1400

اکسس کنترل ویژه

در قرن‌های گذشته مردمان قدیم برای حفظ امنیت مکان‌های خود از راهکارهای مختلفی استفاده می‌کردند.  سرخپوستان با روشن کردن آتش، بومیان قبایل آفریقایی با رام کردن شیرها و پلنگ‌ها، مصریان باستان با ایجاد اهرام ثلاثه و راهروهای تو در تو و

سه شنبه 11 آذر 1399

تجهیزات هوشمند هتلی چیست و چگونه هتل خود را به یک هتل هوشمند تبدیل کنیم؟ ویژه

امروزه ایده هتل هوشمند تحرکات زیادی در صنعت میهمان‌داری و هتل‌داری ایجاد کرده است و این ایده، صنعت هتلداری را به یکی از برترین تجارت‌های روز تبدیل می‌کند...

چهار شنبه 02 مهر 1399

چند مسئله مهم که برای خرید قفل اثر انگشتی باید بدانید ویژه

قفل اثر انگشتی یک دستگاه امنیتی مفید برای منازل و دفاتر اداری با سیستم‌های امنیتی پیشرفته‌تر است. این قفل درب ها به شما اجازه می‌دهند که به راحتی و بدون گشتن دنبال کلید خود تنها با اثرانگشت ، داخل یا وارد شوید.

پنج شنبه 30 مرداد 1399

قفل هوشمند یا قفل دیجیتال؟ ویژه

قفل هوشمند و‌ قفل دیجیتال، خیلی‌ها نمی‌دانند که در بیشتر اوقات به یک معنا هستند.‌ گاهی اوقات نیز این واژه‌ها باعث سردرگمی بیشتر هم می‌شوند و در کنار هم دیگر قرار می‌گیرند. قفل دیجیتال هوشمند!

سه شنبه 14 مرداد 1399

کرونا ویروس و دستگیره درب هوشمند ویژه

پایان سال 2019 با پدیده ای همراه شد که سلامت کل جمعیت جهان را با تهدید مواجه ساخت. ویروس کرونا! بیماری که به سرعت در جهان انتشار پیدا نمود و زندگی عادی مردم دنیا را مختل کرد. بسیاری از مردم دنیا جان خود را به دلیل اینکه برای این بیماری تاکنون درمان قطعی یافت نشده است از دست دادند.

شنبه 14 تیر 1399

آیا قفل‌های هوشمند به اندازه کافی امن هستند؟ ویژه

قفل های هوشمند تکنولوژی مدرن و به روزی هستند که در تامین امنیت منازل و ساختمان‌ها بسیار موفق عمل می‌نمایند. در این مقاله به بررسی این قفل های ایمن و هوشمند می‌پردازیم.