پروژه نصب دستگیره کارتی در هتل بزرگ فردوسی مشهد

پروژه هتل فردوسی مشهد

هتل بزرگ فردوسی در سال 1375 در شهر مشهد مقدس تاسیس شده است. گروه قفل های هوشمند ALOCK، وظیفه تجهیز این هتل به قفل کارتی هتلی را برعهده دارد.

در مورد هتل فردوسی مشهد

هتل فردوسی مشهد در سال 1375 و در 14 طبقه احداث شده است. این هتل بزرگ دارای 148 واحد اقامتی است که در سبک‌های اتاق‌های دوتخته، سه تخته، سوییت‌های فلت، سوئیت‌های خواب‌دار و سوئیت‌های رویال طراحی شده‌اند. ضمن این‌که هتل فردوسی از امکاناتی همچون سالن‌های همایش، سالن GYM، رستوران‌ها و کافی شاپ و تالارهای پذیرایی بهره می‌برد.

در کنار این موارد هتل فردوسی با فراهم نمودن امکانات رفاهی شامل ترانسفر منظم رایگان به حرم امام رضا (ع)، اینترنت پرسرعت، تاکسی سرویس، خدمات لاندری، پارکینگ، ترانسفر فرودگاهی و راه آهن تلاش می‌کند سفری مملو از آرامش و آسایش برای میهمانان و زائران عزیز مشهد الرضا فراهم نماید.

در مورد پروژه نصب قفل کارتی در هتل فردوسی مشهد

شرکت ALOCK یکی از تولیدکنندگان مطرح قفل های کارتی و الکترونیکی در سطح کشور می‌باشد که تمامی آن‌ها با استفاده از قطعات ژاپنی و به دست جوانان این مرز و بوم طراحی شده‌اند. 

هتل فردوسی مشهد یکی از پروژه‌های گروه ALOCK است که با استفاده از دستگیره های کارتی مدل 89C در 118 واحد اقامتی خود، امنیت را برای مسافرانش به ارمغان آورده است.

این قفل کارتی هتلی با داشتن ویژگی‌هایی همچون قابلیت نصب بر روی انواع درب‌های چوبی، ضد سرقت، مولتی لاک و ضد حریق، کنترل دسترسی پرسنل پذیرش، هشدار استفاده از اثرانگشت، رمز و کارت اشتباه، هشدار باز ماندن درب، 98% مقاومت در برابر رطوبت و گرم و همچنین اقابلیت برنامه‌ریزی برای تاریخ و ساعت مشخص گزینه‌ای مناسب و کاربردی برای هتل‌ها می‌باشد.