پروژه نصب قفل درب الکترونیکی در برج مسکونی آرمیتاژ رز مشهد

پروژه مسکونی آرمیتاژ رز مشهد

برج مسکونی رز آرمیتاژ مشهد در بلوار صارمی واقع شده است. شرکت ALOCK مجری نصب دستگیره هوشمند در این برج مسکونی می‌باشد.

در مورد برج مسکونی آرمیتاژ رز مشهد

برج مسکونی آرمیتاژ رز مشهد توسط گروه مهندسی پاریز در زمینی به مساحت 1615 مترمربع احداث شده است. این برج مسکونی در بلوار صارمی مشهد، حدفاصل میدان هنرستان و صارمی 31 قرار دارد.

برج رز آرمیتاژ مشتمل بر 30 واحد مسکونی در طبقات 1 الی 15 می‌باشد. مساحت این واحدها در متراژهای 245 مترمربع و 276 مترمربع است. همچنین دو دستگاه پنت هاوس در طبقه 15 برج قرار دارد.

در مورد پروژه نصب دستگیره درب الکترونیکی در برج مسکونی آرمیتاژ رز مشهد

شرکت ALOCK تولیدکننده انواع قفل درب اثر انگشتی، پسوردی، کارتی و ... می‌باشد. استفاده از قطعات ژاپنی در ساخت قفل دیجیتال مزیت گروه ALOCK است. اطمینان از کیفیت محصولات سبب شده این شرکت قفل های هوشمند را با 5 سال گارانتی بدون قید و شرط عرضه نماید.

برج مسکونی آرمیتاژ رز مشهد به عنوان یکی از پروژه‌های بزرگ ALOCK مجهز به انواع دستگیره های هوشمند این برند ایرانی در کلاس‌های مختلف از جمله 91A+ و 116NF+ می‌باشد.

قفل دیجیتال 91A+ دارای سیستم آنلاین موبایلی است و می‌توان از هر نقطه‌ای از جهان آن را کنترل نمود. این محصول مجهز به سنسور اثر انگشت بوده و 100 نفر کاربر مختلف را با اثر انگشت شناسایی می‌کند. همچنین می‌توان 400 نفر کاربر آفلاین (با استفاده از رمز) و بیش از 1 میلیون کاربر آنلاین برای آن تعریف نمود.

این دستگیره با داشتن ارتفاعی بیش از 1 متر و تهیه شده از متریال برنج جزء گرانترین دستگیره‌های دیجیتال در جهان است.

قفل الکترونیکی 116NF+ نیز همچون مدل قبلی مجهز به سیستم کنترل آنلاین موبایلی و سنسور اثرانگشت است. این دستگیره هوشمند دارای گیربکس مکانیکی پرقدرت با قابلیت افزایش نیروی محرکه دست به دو برابر و  استحکام بسیار زیاد دسته‌ها، بدنه و ساختار اصلی می‌باشد.