پروژه نصب قفل هوشمند درب در مجتمع مسکونی شاراکس کیش

پروژه بزرگ شارکس کیش

برج مسکونی شاراکس در جزیره کیش قرار دارد و در تمام واحدهای آن دید به دریا فراهم است. مجموعه ALOCK مجری تجهیز این برج به دستگیره رمزدار می‌باشد.

در مورد مجتمع مسکونی شاراکس کیش

برج مسکونی شاراکس کیش، یکی از زیباترین و جذاب ترین پروژه های مسکونی در جزیره کیش می باشد. این برج 25 طبقه با 200 واحد مسکونی بسیار لوکس در سواحل زیبای مرجان کیش در حد فاصل پارک دلفین ها و ساحل مرجان بنا شده است.

این پروژه با طراحی نیم دایره ای خاص، بیشترین دریافت نور و بالاترین منظره نمایشی از سواحل و محیط پیرامون را نصیب خریداران خود کرده است.

برج شاراکس دارای سیستم ارائه خدمات هتلینگ 5 ستاره می‌باشد. ضمن این‌که از متریال درجه یک در ساخت آن استفاده شده است.

در مورد پروژه نصب دستگیره هوشمند درب در مجتمع مسکونی شاراکس کیش

شرکت ALOCK طراح و سازنده انواع قفل الکترونیکی هوشمند بر اساس تکنولوژی روز دنیا می‌باشد. محصولات این مجموعه دارای سیستم ضد هک و ضد شوک هستند تا در برابر ورود افراد غریبه به داخل مقاومت نمایند.

از افتخارات مجموعه قفل های ALOCK تجهیز پروژه مسکونی شاراکس به دستگیره هوشمند مدل 117P با قابلیت شستشو و بسیار مقاوم در برابر رطوبت شرجی خلیج فارس می باشد.

این قفل هوشمند دارای گارانتی مادام العمر رنگ است. امکان شناسایی 1000 نفر کاربر مختلف، رمزهای تصادفی و تابع خیالی، هشدارهای ورود و استفاده از رمز و کارت اشتباه، منوی مدیریتی برای کنترل کاربران، مد عبور آزاد، تائید دو مرحله‌ای، حذف گروهی کاربران و ... از امکانات خاص این محصول می‌باشد.