پروژه نصب دستگیره هوشمند در پالایشگاه شهید هاشمی نژاد مشهد

پالایشگاه شهید هاشمی نژاد مشهد

پالایشگاه گازی شهید هاشمی نژاد در منطقه خراسان رضوی واقع شده و به پالایش گاز حاصل از میدان گازی خانگیران می‌پردازد. شرکت ALOCK مجری تجهیز این مجموعه به قفل دیجیتال درب می‌باشد.

در مورد پالایشگاه شهید هاشمی نژاد مشهد

شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد در نزدیکی شهر سرخس، در شرقی‌ترین نقطه خراسان رضوی واقع شده است. این مجموعه به نام پالایشگاه خانگیران نیز مشهور است.

گازی که از میدان گازی خانگیران استخراج می‌شود، در زمره اسیدی‌ترین گازهای جهان به شمار می‌رود و مقدار زیادی گوگرد در خود دارد. از این رو علاوه بر پالایش گاز طبیعی، به عنوان فعالیت اصلی شرکت، این پالایشگاه گازی، محصولات مختلف گوگردی نیز تولید می‌نماید و به عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده گوگرد کشور برشمرده می‌شود.

در مورد پروژه نصب قفل هوشمند در پالایشگاه شهید هاشمی نژاد مشهد

برند ایرانی و نام‌دار ALOCK متخصص طراحی و تولید دستگیره های هوشمند اثرانگشتی، آنلاین، کارتی و ... است. این مجموعه وظیفه تجهیز پالایشگاه شهید هاشمی نژاد مشهد به قفل درب الکترونیکی را برعهده داشته است.

در پالایشگاه شهید هاشمی نژاد از قفل هوشمند اثر انگشتی ساخت ALOCK استفاده شده است. این دستگیره های هوشمند بسیار قدرتمند هستند و در مقابل نفوذ اشخاص غریبه به خوبی عمل می‌کنند.

از ویژگی‌های قفل اثر انگشتی می‌توان به گزارش‌گیری ترددها در روز خاص، مشاهده حافظه تعداد کاربر استفاده شده، رمز تابع خیالی، مد عبور آزاد (Passage Mode)، تنظیمات چندمدیریتی، ساعت و تاریخ  و ... اشاره نمود.