پروژه نصب دستگیره درب هوشمند در مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی

ساختمان مجلس شورای اسلامی، محل برگزاری جلسات علنی نمایندگان مردم ایران است. شرکت ALOCK مسئولیت تجهیز این مجموعه به دستگیره‌ هوشمند درب را برعهده داشته است.

در مورد مجلس شورای اسلامی

ساختمان مجلس شورای اسلامی در نزدیکی میدان بهارستان تهران واقع شده است و از این بابت به ساختمان بهارستان نیز مشهور است. نمایندگان مجلس شورای اسلامی نشست‌های خود را در این ساختمان برگزار می‌کنند.

طراحی ساختمان به صورت هرمی است و از جنس سنگ می‌باشد. نخستین جلسه علنی که در این ساختمان برگزار شد، مربوط اولین جلسه مجلس دوره هفتم است که پس از آن، ساختمان هرمی بهارستان را جایگزین ساختمان قدیمی نمودند.

در مورد پروژه نصب قفل درب هوشمند در مجلس شورای اسلامی

شرکت ALOCK پیشینه طولانی در ساخت و طراحی دستگیره‌های هوشمند و دیجیتال دارد. این شرکت ایرانی مجری نصب دستگیره هوشمند درب در ساختمان مجلس شورای اسلامی بوده است.

دستگیره‌های دیجیتال به کار رفته در ساختمان بهارستان، از نوع اثر انگشتی هستند. برای باز نمودن این قفل های هوشمند اثر انگشتی، رمز و یا اسکن اثر انگشت مورد استفاده قرار می‌گیرد.

دستگیره های اثر انگشتی قابلیت‌های متعددی دارند که مهم‌ترین آن‌ها امکان گزارش‌گیری و کنترل تردد افراد است. از این جهت امنیت بالایی در فضای ساختمان برقرار می‌نماید.