پروژه نصب قفل هوشمند در فرودگاه بین‌المللی هاشمی‌نژاد مشهد

فرودگاه بین المللی هاشمی نژاد مشهد

فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد در شهر مقدس مشهد واقع شده است. شرکت ALOCK مجری تجهیز این فرودگاه بین المللی به دستگیره درب دیجیتال و هوشمند می‌باشد.

در مورد فرودگاه بین‌المللی هاشمی‌نژاد مشهد

فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد یکی از فرودگاه‌های بین‌المللی ایران است که در مشهد قرار دارد. این فرودگاه در قسمت جنوب شرقی مشهد و در زمینی به مساحت 540 هکتار تاسیس شده است. این فرودگاه در سال ۱۳۳۰ خورشیدی تحت عنوان فرودگاه مشهد احداث شد و پس از پایان یافتن جنگ ایران و عراق به فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد تغییر نام داد. 

فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد دارای 2 باند موازی با ظرفیت پذیرش هواپیماها تا رده بویینگ 747 می‌باشد. این فرودگاه دومین فرودگاه پر رفت‌وآمد ایران بعد از فرودگاه بین‌المللی مهرآباد و بالاتر از فرودگاه بین‌المللی امام خمینی است. از لحاظ تعداد پروازهای ورودی و خروجی روزانه، دارای رتبه نخست در ایران است.

در مورد پروژه نصب دستگیره هوشمند در فرودگاه بین‌المللی هاشمی‌نژاد مشهد

شرکت ALOCK سابقه طولانی در امر طراحی و تولید قفل های هوشمند الکترونیکی دارد. این مجموعه محصولات خود را با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و قطعات ژاپنی تولید می‌نماید. از این رو کیفیت بالایی در محصولاتش ارائه می‌کند.

فرودگاه بین‌المللی هاشمی‌نژاد مشهد به عنوان یکی از مراکز ترانزیت مهم در کشور، گروه ALOCK را برای نصب دستگیره هوشمند در مجموعه خود انتخاب نموده است. در حال حاضر دستگیره های هوشمند ساخت ALOCK در این فرودگاه مورد استفاده قرار گرفته است.

قفل های هوشمند درب مورد استفاده در فرودگاه بین‌المللی هاشمی‌نژاد مشهد دارای امکانات و قابلیت‌های متعددی نظیر مد عبور آزاد، تایید ورود دو مرحله‌ای، هشدار هنگام ورود با رمز اشتباه و یا استفاده از کارت و اثر انگشت نادرست، قابلیت نصب به روی انواع درب اعم از ضد سرقت، چوبی و ... می‌باشد.