پروژه نصب دستگیره های هوشمند در بیمارستان امیرالمومنین نجف اشرف

پروژه بیمارستان امیرالمونین نجف اشرف

بیمارستان امیرالمومنین در شهر نجف اشرف واقع در کشور عراق می‌باشد. شرکت ALOCK مجری تجهیز بیمارستان امیرالمومنین به قفل درب الکترونیکی می‌باشد.

در مورد بیمارستان امیرالمومنین نجف اشرف

بیمارستان امیرالمومنین به دستور مستقیم مرجع اعلای جهان تشیع حضرت آیت الله العظمی سیستانی (دام ظله) احداث شده است. این بیمارستان تخصصی در سال 1396 مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

بیمارستان امیرالمومنین در زمینی به مساحت 2250 مترمربع و در 7 طبقه ساخته شده است. این بیمارستان 200 تختخوابی دارای 6 اتاق عمل مجهز و پیشرفته در زمینه بیماری‌های چشم، قلب و جراحی عمومی می‌باشد.

در مورد پروژه نصب قفل هوشمند در بیمارستان امیرالمومنین نجف اشرف

شرکت ALOCK بیش از دو دهه در حوزه تولید قفل هوشمند درب تجربه دارد. این مجموعه محصولات الکترونیکی خود را بر پایه استانداردهای روز دنیا و با استفاده از تکنولوژی ژاپن طراحی و تولید می‌نماید.

بیمارستان امیرالمومنین نجف اشرف مجهز به دستگیره های هوشمند ALOCK مدل 89P می‌باشد. این دستگیره رمزدار کاملا متناسب با شرایط بیمارستانی طراحی شده‌ است و دارای قابلیت شستشو با مواد ضدعفونی کننده بیمارستانی می باشد.

قابلیت‌هایی همچون معرفی 1000 نفر کاربر مختلف، رمزهای تصادفی و تابع خیالی، هشدارهای ورود و استفاده از رمز و کارت اشتباه، منوی مدیریتی برای کنترل کاربران، مد عبور آزاد (Passage Mode)، تائید دو مرحله‌ای (2FA)، حذف گروهی کاربران و ... از امکانات خاص این محصول می‌باشد.