پروژه نصب قفل کارتی هتلی و تجهیزات جانبی در هتل الماس 2 مشهد

پروژه هتل الماس مشهد

هتل مجلل پنج ستاره الماس 2 در شهر مشهد واقع شده است و در موقعیتی نزدیک به بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) قرار دارد. شرکت ALOCK مجری تجهیز این هتل به سیستم‌های هوشمند قفل و دستگیره دیجیتالی و سایر تجهیزات جانبی می‌باشد. 

در مورد هتل الماس 2 مشهد

هتل الماس دارای دو شعبه در شهر مشهد می‌باشد که شعبه اول آن چهار ستاره و شعبه دوم پنج ستاره است. هتل الماس 2 در فروردین ماه سال 1396 افتتاح گردید. این هتل زیبا ظرفیتی معادل 216 باب اتاق دارد که شامل 6 سوئیت پرزیدنت، 24 سوئیت امپریال، 15 سوئیت یک خوابه، 4 سوئیت ماه عسل، 15 اتاق  کانکت و 137 اتاق دبل می‌باشد.

از دیگر بخش‌های هتل الماس 2 می‌توان به لابی و لابی لانژ، کافی شاپ، رستوران و تالار فیروزه، رستوران و تالار پانوراما در بام هتل و همچنین کافه رستوران روف گاردن اشاره نمود. اتاق‌های این هتل دارای طراحی بسیار چشم‌نواز و مجلل الهام گرفته از فرهنگ‌های ملل مختلف همچون تمدن‌های مصری، روم باستان، ژاپنی، ایران باستان و ... است.

در مورد پروژه نصب قفل کارتی و تجهیزات جانبی هوشمند در هتل الماس 2 مشهد

هتل پنج ستاره الماس 2 مشهد در جهت برقراری امنیت و رفاه حال مسافران گرامی خود، برای 225 واحد از اتاق‌ها از سیستم‌های هوشمند ساخت شرکت ALOCK بهره گرفته است.

اتاق‌های این هتل بزرگ مجهز به قفل کارتی هتلی مدل 116C و همچنین تجهیزاتی همچون پاورسوئیچ P04 می‌باشند. دستگیره کارتی 116C یکی از محصولات قفل هتلی است که از فلز زینک مرغوبی تهیه شده و قابلیت تحمل نیرو تا 2500 نیوتن را دارد و در حال حاضر قوی‌ترین قفل هتلی در تمام جهان می‌باشد. قفل کارتی فوق به صورت آفلاین عمل می‌کند و امکان برقراری ارتباط آنلاین با بخش پذیرش هتل را ندارد.

پاورسوئیچ هتلی مدل P04 به جهت کنترل میزان مصرف برق در هتل الماس 2 مورد استفاده قرار گرفته است. نحوه کار این سیستم به گونه‌ای است که تا فرد کارت مخصوص را در مقابل آن قرار ندهد، جریان برق در اتاق برقرار نخواهد شد. از این رو از هدر رفت انرژی برق جلوگیری می‌کند. پاورسوئیچ P04 در زمره تجهیزات هتلی هوشمند قرار می‌گیرد و از قابلیت برنامه‌ریزی کامپیوتری و همگام‌سازی با قفل اتاق بهره‌مند است. 

کنترلرهای هوشمند آسانسور دیگر محصولی است که در هتل الماس 2 نصب گردیده است. این کنترلر هوشمند قابلیت مدیریت تردد و دسترسی میهمانان هتل و خانه‌دارها را دارد.