پروژه نصب قفل کارتی در هتل دریایی ترنج کیش

هتل دریایی ترنج کیش دارای سوئیت‌های بسیار زیبا و ساخته شده بر روی آب با محیطی دلنشین و رویایی جهت گذران سفری لذت‌بخش و رویایی طراحی شده است. مجموعه قفل‌های هوشمند و الکترونیکی ALOCK مجری نصب دستگیره‌های کارتی الکترونیکی در این هتل می‌باشد. 

در مورد هتل دریایی ترنج کیش

مجموعه گردشگری و هتل 5 ستاره دریایی ترنج در شمال غربی جزیره کیش، در منطقه‌ای بکر با اکوسیستم طبیعی احداث شده است. این مجموعه هتلی امکاناتی همچون رستوران، کافی‌شاپ و فست‌فود ساحلی، رستوران‌های بزرگ و کوچک‌ کافی‌شاپ به روی دریا با منظره بی‌نظیر غروب و آب‌های آزاد خلیج فارس، سالن اسپا – ماساژ با اتاق‌هایی دارای کف شیشه‌ای، سالن جیم (ورزش) بر روی آب، خانه بازی کودک، سالن بیلیارد و بازی و … برای مهمانان خود فراهم آورده است.

هتل ترنج کیش دارای 100 سوئیت زیبا می‌باشد که همه آن‌ها به روی دریا احداث شده‌اند. این سوئیت‌ها دارای کفپوش شیشه‌ای و بالکن اختصاصی هستند. نمای هتل ترنج از بالا همچون طرح یک بته جقه به روی آب است که به کمک اتصال سوئیت‌ها و اسکله‌های چوبی ایجاد شده است. اسکله چوبی این هتل دارای طول حدودا یک کیلومتری است و به همین دلیل برای رفاه حال میهمانان از ماشین‌های گلف برای حمل و نقل استفاده می‌گردد. ضمن این‌که برای جابه‌جایی ملزومات روزمره مورد نیاز اتاق‌ها نیز از ماشین‌های ترولی گلف استفاده می‌شود.

در مورد پروژه نصب قفل کارتی در هتل دریایی ترنج کیش

شرکت ALOCK، سازنده انواع قفل هوشمند درب و دستگیره کارتی هتلی می‌باشد. این مجموعه عهده‌دار تجهیز هتل ترنج کیش به قفل کارتی هتلی می‌باشد و در این راستا از دستگیره های کارتی مدل 117C برای سوئیت‌های دریایی هتل ترنج استفاده نموده است. 

قفل کارتی مدل 117C در زمره قفل های کارتی هتلی قرار دارد و دارای ویژگی‌هایی همچون گارانتی مادام العمر رنگ، کاملا ضد آب و قابلیت شستشو می‌باشد. همه این موارد آن را به انتخابی ایده‌آل برای سوئیت‌های روی آب هتل ترنج تبدیل نموده است، زیرا این دستگیره های ضد آب، بهترین محصول برای محیط‌های شرجی و بدترین شرایط آب و هوایی هستند.