پروژه نصب دستگیره کارتی هتلی و تجهیزات جانبی هوشمند در هتل بوتیک ایرمان قشم

پروژه هتل ایرمان قشم

هتل بوتیک ایرمان قشم به عنوان اولین بوتیک هتل جزیره قشم با ساختار و طراحی به سبک سنتی و مدرن در مرکز جزیره واقع شده است. شرکت ALOCK مجری تجهیز این بوتیک هتل به قفل کارتی و سایر اکسسوری های هتلی هوشمند می‌باشد.

در مورد هتل بوتیک ایرمان قشم

بوتیک هتل ایرمان دارای ۳۸ اتاق در تیپ‌های دو تخته، سه تخته و سوئیت یک خوابه دو نفره در پنج طبقه است. این هتل از معماری جذاب و کم نظیری بهره می‌برد و هر طبقه آن دارای طراحی و دکوراسیون خاص که برگرفته از هنر زیبای هنرمندان زبردست و چیره دست ملی و بین‌المللی می‌باشد.

از امکانات شاخص هتل می‌توان به سیستم منحصر به فرد تلویزیون اینترنتی (IPTV)، اینترنت پر سرعت و نامحدود، پارکینگ اختصاصی، سیستم اعلام حریق، کافی شاپ و روم سرویس ۲۴ ساعته اشاره نمود.

در مورد پروژه نصب قفل کارتی و تجهیزات جانبی در هتل بوتیک ایرمان قشم

شرکت ALOCK سازنده انواع دستگیره کارتی، هوشمند و اکسسوری های هتلی می‌باشد. این شرکت محصولات الکترونیکی خود را با استفاده از قطعات ساخت ژاپن و بر اساس استانداردهای روز دنیا طراحی می‌نماید تا کیفیت را برای مشتریان خود فراهم آورد.

شرکت ALOCK مجری پروژه تجهیز هتل بوتیک ایرمان قشم به دستگیره کارتی هتلی و تجهیزات جانبی می‌باشد و در این راستا از قفل کارتی مدل 117C آنلاین و با گارانتی مادام‌العمر رنگ و پاورسوئیچ هتلی مدل P04 استفاده نموده است.

دستگیره کارتی 117C، بدنه بسیار مستحکمی دارد و با متریال فلزی آلومینیوم و زینک تولید شده و در طول زمان استحکام بالایی خواهد داشت. همچنین تکنولوژی برد این قفل الکترونیکی از نوع مایفر Mifare 13.56 Mhz است.

پاورسوئیچ تخصصی هتلی P04 از قابلیت برنامه‌ریزی کامپیوتری و همگام‌سازی با قفل اتاق بهره می‌برد و به جهت کنترل جریان برق و جلوگیری از هدر رفت انرژی مورد استفاده قرار می‌گیرد.