پروژه نصب دستگیره درب هوشمند در شرکت بیمه دانا تهران

شرکت بیمه دانا تهران

شرکت بیمه دانا تهران یکی از شرکت‌های ارائه دهنده خدمات بیمه‌ای در ایران می‌باشد. مجموعه ALOCK عهده‌دار مجهز نمودن بیمه دانا تهران به دستگیره درب هوشمند بوده است.

در مورد شرکت بیمه دانا تهران

شرکت بیمه دانا در خردادماه سال 1353 با همکاری بیمه Commercial Union انگلیس فعالیت خود را آغاز نمود.

این شرکت پس از انقلاب در قالب بیمه خصوصی ملی ادامه فعالیتش را در پیش گرفت و پس گذشت 10 سال در تاریخ آذرماه سال 1367 با تجمیع شرکت‌های بیمه ملی (آريا، اميد، پارس، توانا، تهران، حافظ، ساختمان و كار، شرق، ملی) تحت نام بیمه دانا ادامه راه را در پیش گرفت.

در مورد پروژه نصب قفل هوشمند در شرکت بیمه دانا تهران

شرکت ALOCK به عنوان یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان قفل و دستگیره هوشمند در ایران، سابقه درخشانی در اجرای پروژه‌های عظیم داشته است.

شرکت بیمه دانا تهران یکی از پروژه‌های گروه ALOCK است که از دستگیره های هوشمند ساخت این برند ایرانی خوش‌نام استفاده می‌کند.

دستگیره های هوشمند مزایای متعددی به همراه دارند که مهم‌ترین آن‌ها افزایش امنیت و آسایش کاربران به شمار می‌آید. از دیگر قابلیت‌های قفل درب هوشمند می‌توان به امکان جلوگیری از ورود افراد غریبه، هشدار در صورت باز ماندن درب و یا استفاده از رمز و اثر انگشت نادرست، مجهز به تابع رمز خیالی به جهت پیشگیری از آشکار شدن رمز ورود اصلی، قابلیت نصب به روی انواع درب اعم از چوبی، ضد سرقت و ... اشاره نمود.